top banner

III. Tokaji Utcazene Fesztivál

Időpont: 2020. szeptember 12-13., 12.00-23.00
Helyszín: Tokaj


Utcazene Verseny (közönségszavazattal és külön zsűrizéssel), Utcaművész Találkozó, gasztronómiai és kézműves vásárral, tokaji borok kóstolóival egybekötve.

 
Speciális hangszerek, különleges zenék, stílusos előadók, egybefoglalva nagyon színes és egyedi program várható akusztikus formában!

A mottónk: „Zene az kell!”

Szombat

1. Tokaji Édességbolt sátra (Böne Borozó előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Dávid és a két gyöngyszem
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Blues Fathers
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Pfeifer Tamás (Thomy)
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: Yagoda duó
2. Tokaji Lángos-Mester sátra (Sauska Borászat előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Acoustic Flow
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Rius
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Ördögszekér akusztik
3. Vaskó Panzió sátra (Tokaji Kávépörkölő Manufaktúra és Kávéház előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Glatz Tamás
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Klári & L&G&T
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Bluebird
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: GáBorozó
4. Fürjliget sátra (Labor Bistro előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: EMPTY PUBS
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Street4
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: VASVARJÚ ZENEKAR
5. Espák Pincészet sátra (Kossuth téren)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Hopsterz
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Purga
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Bridge
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: Esti Kiadás
6. Taverna Halsütő és Borozó sátra (Belvárosi Cukrászda előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Cs.Tóth Eszter/Ezso Acoustic
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Jar Of Soul akusztik
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Greenfields
7. Szerelmi Pince sátra (Rákóczi szobornál)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Bábszínház zenekar
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Long Dusty Road
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Sorbonne Sexual
8. Integrál Véd Kft. sátra (Fakapu Pince és Panzió mellett)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Part of Grass zenekar
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: INTHEPENDENT
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: ZTM Group
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: NADENe
9. Túrapont sátra (Prés Borbár mellett; Toldi Fogadóval szemben)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Texas Tourist
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Alaszka zenekar
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: VAHÚR csodát lát
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: A "pataki Frusciante" és a "PADAVANOK"
10. Észak-Földgép Kft. sátra (Makk Marci Panzió előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Kovács Miklós bandája
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Crazy Daizy Jug Band
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Dirty Canvas
11. Labor Bistro sátra (Tokaji Édességbolt előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Sárkány Fanni és Varga Máté
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Fililibi Projekt
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Zséka
12. Tokaj Konténer sátra (Tokaj Hotel előtt)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Hungarocell zenekar
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-; 21.00-: Potatopatch
  • 13.00-; 16.00-; 19.00; 22.00-: Superego3
13. Park Büfé Tokaj sátra (Taverna Borozó teraszán)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: ATZILA
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Fónagy István
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Meep Acoustic Band
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: WILDFIRE
14. Fánky Gofri sátra (Hídfő Büfével szemben)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: Molnár Attila "AteszRock"
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Domoki Iván
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Tommy Furrier és Csendes Csaba
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: Hajnal "Hajni" Dávid
15. Tisza Camping sátra (Bonchidai Csárda – Park Büfé mellett)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-;20.00-: Bari Lacika Trio
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: CC 116 Band
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-;21.30-: ME iLL
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: Csobó Gábor/Big Gabe Gabber
16. Murphy Borbár sátra (Vadas Fagyizó parkolója)
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-; 20.00-: EVE SIX akusztik
  • 11.45-; 14.45-; 17.45-; 20.45-: Negyedik Műszak zenekar
  • 12.30-; 15.30-; 18.30-; 21.30-: Huckleberry Guys
  • 13.15-; 16. 15-; 19. 15-; 22.15-: Horváth Tibor - Johnny akusztik
Vasárnap

1. Tokaji Édességbolt sátra (Böne Borozó előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Acoustic Garden
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Yagoda duó
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Dávid és a két gyöngyszem
2. Tokaji Lángos-Mester sátra (Sauska Borászat előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Fililibi Projekt
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Zséka
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Sárkány Fanni és Varga Máté
3. Vaskó Panzió sátra (Tokaji Kávépörkölő Manufaktúra és Kávéház előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Dirty Canvas
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Kovács Miklós bandája
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Crazy Daizy Jug Band
4. Fürjliget sátra (Labor Bistro előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: ZTM Group
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: NADENe
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Part of Grass zenekar
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: INTHEPENDENT
5. Espák Pincészet sátra (Kossuth téren)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: VAHÚR csodát lát
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: A "pataki Frusciante" és a "PADAVANOK"
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Alaszka zenekar
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: Texas Tourist
6. Taverna Halsütő és Borozó sátra (Belvárosi Cukrászda előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Tommy Furrier és Csendes Csaba
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Hajnal "Hajni" Dávid
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Molnár Attila "AteszRock"
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: Domoki Iván
7. Szerelmi Pince sátra (Rákóczi szobornál)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Superego3
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Potatopatch
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Hungarocell zenekar
8. Integrál Véd Kft. sátra (Fakapu Pince és Panzió mellett)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Horváth Tibor - Johnny akusztik
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Huckleberry Guys
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Negyedik Műszak zenekar
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: EVE SIX akusztik
9. Túrapont sátra (Prés Borbár mellett; Toldi Fogadóval szemben)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Esti Kiadás
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Bridge
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Purga
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: Hopsterz
10. Észak-Földgép Kft. sátra (Makk Marci Panzió előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Bluebird
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: GáBorozó
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Glatz Tamás
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: Klári & L&G&T
11. Labor Bistro sátra (Tokaji Édességbolt előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Pfeifer Tamás (Thomy)
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Greenfields
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Jar Of Soul akusztik
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: Cs.Tóth Eszter/Ezso Acoustic
12. Tokaj Konténer sátra (Tokaj Hotel előtt)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Street4
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: VASVARJÚ ZENEKAR
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: EMPTY PUBS
13. Park Büfé Tokaj sátra (Taverna Borozó teraszán)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: ME iLL
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Csobó Gábor/Big Gabe Gabber
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Bari Lacika Trio
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: CC 116 Band
14. Fánky Gofri sátra (Hídfő Büfével szemben)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Sorbonne Sexual
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Long Dusty Road
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Bábszínház zenekar
15. Tisza Camping sátra (Bonchidai Csárda – Park Büfé mellett)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: WILDFIRE
  • 10.45-; 13.45-; 16.45-: Meep Acoustic
  • 11.30-; 14.30-; 17.30-: Band Fónagy István
  • 12.15-; 15. 15-; 18. 15-: ATZILA
16. Murphy Borbár sátra (Vadas Fagyizó parkolója)
  • 10.00-; 13.00-; 16.00-: Rius
  • 11.00-; 14.00-; 17.00-: Ördögszekér akusztik
  • 12.00-; 15.00-; 18.00-: Acoustic Flow

ZENEKOCSI beosztás:

  1. 12.00- NADENe
  2. 12.45-: Domoki Iván
  3. 13.30- : Fónagy István
  4. 14.15-15.00: Pihenő
  5. 15.00-: NADENe
  6. 15.45-: Domoki Iván
  7. 16.30-: Fónagy István

Bővebb információ a III. Tokaji Utcazene Fesztivál - 2020 Facebook-eseményben.

Felhasználók értékelése:
Jelenleg nem értékelt. Legyen Ön az első!